Smart 450 не запускається

Форум посвящен темам всего, что связано с электроникой и связанным оборудованием.

Модераторы: Sergey_KIEB, Klassic, Sava

никнейм
Роман Н.
Новоприбывший

Автомобиль: Smart Fortwo 06 turbo
Дисконтная Карта: 0
Благодарил (а): 2 раза

Smart 450 не запускається

Сообщение Роман Н. » 05 ноя 2020, 10:58

Доброго дня! Опишу проблему. машина Смарт 450 0.6 турбо 2002 року кпп робот. Все працювало в штатному режимі. Запаркував на ніч. Зранку завів теж як завжди. Після хвилин 5 роботи заглох. Більше не запускається (пробував разів 6 запустити з різними інтервалами). Бензину літрів 10 точно є. Паливний насос наче чути, качає. На приборці теж все ок. Контрольні лампи загораються і тухнуть окрім тих що тухнуть до старту не мають. Передачі переключає. Пошаривши по інтернетах відповіді що це не знайшов оскільки це точно не відвязаний ключ (оскільки на приборці при запуску відповідний символ не висвічує). Не думаю що це датчик колінвала бо аби це був він то в теорії мав би хоч раз запуститись (почитавши форум бачу що в інших при датчику колінвала на холодну все ж запускається хоч і не на довго). Акум ще не перевіряв, але по інших авто помічав, що він перед тим як попрощатись остаточно все ж дає зрозуміти що йому скоро край тим більше перед цим запустився без проблем. Запобіжники 9 (Катушка зажигания, стартер), 20 (Модуль управления двигателем), S2 (Топливный насос), S3 (впрыскивающие клапаны, MEG) замінив на нові. Смартом володію 2 місяці. не все в ньому мені ясно. Є два моменти які мені здались дивними: перший - при повороті ключа стартер крутить без перестану навіть якщо відпустити ключ. Чи так і має бути? Другий момент - стартер крутить навіть коли авто в режимі А (мені здавалось що раніше в режимі А сигнал на стартер не передавався). Перед тим як тащити малого на СТО хочу запитати в форумчан, може в когось були такі симптоми? В яку сторону копати? :sos:

Роман Н.
Новоприбывший

Re: Smart 450 не запускається

Сообщение Роман Н. » 08 ноя 2020, 14:29

Перевірив іскру. Її немає. Думаю на датчик колінвала. Питання чи може він так в один момент зламатись щоб більше не запускатись зовсім?

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED
Благодарил (а): 91 раз

Сообщение Sergey_KIEB » 08 ноя 2020, 18:06

Роман Н. писал(а):Перевірив іскру. Її немає. Думаю на датчик колінвала. Питання чи може він так в один момент зламатись щоб більше не запускатись зовсім?

Датчик коленвала можно проверить, если есть "рожки", то есть тахометр. Если при вращении стартером стрелка тахометра на отклоняется от нуля, то точно можно менять датчик коленвала. И не покупайте китай. Не пожалейте 800-900грн и купите Бош.
050 52 две шестёрки три восьмёрки

Роман Н.
Новоприбывший

Сообщение Роман Н. » 08 ноя 2020, 23:16

Дякую за відповідь. Тахометра немає. Сьогодні зняв дросельну, патрубки, інтеркулер і т д. Відчув себе проктологом :crazy: Завтра візьму завідомо робочий датчик для перевірки. Якщо запуститься буду брати Bosch

Роман Н.
Новоприбывший

Сообщение Роман Н. » 10 ноя 2020, 23:25

Продовжую тему. Якщо хто буде крутити сам свій смарт майте на увазі, що там все на Тешках і Ешках, щоб конструктору добре блін було :wall: Купив головки Е і біти Т, але все одно лажа виходить. Рамка кріплення радіатора інтеркулера у мене прикручена болтом Е8. Сам болт підлизаний. Коротше кажучи знімати рамку не став. Датчик колінвала намертво прихвачений болтом Т30. Підібратися вкрай складно. Особливо не знімаючи рамки. Спробував карданом і все одно нічого не вийшло, не вистачає місця і ричага для силового вивороту. Сам болт ну дууууже сильно зажато. Явно Т30 там малувато :devil: В результаті діагностував без знімання мультиметром. Завідомо робочий датчик прозвонюється а от мій ні. Таки буксирувати на СТО :-(

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Сообщение Sergey_KIEB » 12 ноя 2020, 07:49

Роман Н. писал(а):Продовжую тему. Якщо хто буде крутити сам свій смарт майте на увазі, що там все на Тешках і Ешках, щоб конструктору добре блін було :wall: Купив головки Е і біти Т, але все одно лажа виходить. Рамка кріплення радіатора інтеркулера у мене прикручена болтом Е8. Сам болт підлизаний. Коротше кажучи знімати рамку не став. Датчик колінвала намертво прихвачений болтом Т30. Підібратися вкрай складно. Особливо не знімаючи рамки. Спробував карданом і все одно нічого не вийшло, не вистачає місця і ричага для силового вивороту. Сам болт ну дууууже сильно зажато. Явно Т30 там малувато :devil: В результаті діагностував без знімання мультиметром. Завідомо робочий датчик прозвонюється а от мій ні. Таки буксирувати на СТО :-(

Вот только теперь, когда вы там всё разворотили, и наверняка слизали Т30, на СТО вам спасибо не скажут. И за работу возьмут больше денег, чем если бы не тронуто было ничего. Почему бы сразу не поехать на СТО и не морочить себе голову, если нет ни инструментов правильных, ни опыта? Я меняю датчик коленвала за 15 минут не снимая даже интеркулера. Только дроссель. И всё всегда откручивается.

Роман Н.
Новоприбывший

Сообщение Роман Н. » 12 ноя 2020, 10:37

Sergey_KIEB писал(а):
Роман Н. писал(а):Продовжую тему. Якщо хто буде крутити сам свій смарт майте на увазі, що там все на Тешках і Ешках, щоб конструктору добре блін було :wall: Купив головки Е і біти Т, але все одно лажа виходить. Рамка кріплення радіатора інтеркулера у мене прикручена болтом Е8. Сам болт підлизаний. Коротше кажучи знімати рамку не став. Датчик колінвала намертво прихвачений болтом Т30. Підібратися вкрай складно. Особливо не знімаючи рамки. Спробував карданом і все одно нічого не вийшло, не вистачає місця і ричага для силового вивороту. Сам болт ну дууууже сильно зажато. Явно Т30 там малувато :devil: В результаті діагностував без знімання мультиметром. Завідомо робочий датчик прозвонюється а от мій ні. Таки буксирувати на СТО :-(

Вот только теперь, когда вы там всё разворотили, и наверняка слизали Т30, на СТО вам спасибо не скажут. И за работу возьмут больше денег, чем если бы не тронуто было ничего. Почему бы сразу не поехать на СТО и не морочить себе голову, если нет ни инструментов правильных, ни опыта? Я меняю датчик коленвала за 15 минут не снимая даже интеркулера. Только дроссель. И всё всегда откручивается.

На інших автомобілях багато чого міняв сам і проблем не було. А досвід сам собою не з'являється, потрібно напрацьовувати. Т30 залишив в тому ж стані як він і був оскільки не зміг нормально до нього підібратись. А яким інструментом Ви користуєтесь для даної процедури?

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Сообщение Sergey_KIEB » 12 ноя 2020, 23:44

Роман Н. писал(а):На інших автомобілях багато чого міняв сам і проблем не було. А досвід сам собою не з'являється, потрібно напрацьовувати. Т30 залишив в тому ж стані як він і був оскільки не зміг нормально до нього підібратись. А яким інструментом Ви користуєтесь для даної процедури?

Длинный удлинитель с возможностью наклона битки Т30.

Роман Н.
Новоприбывший

Сообщение Роман Н. » 17 ноя 2020, 23:48

Сьогодні випав перший сніг а я поїхав на сто за своїм Смартом. Таки датчик колінвала. Дякую всім хто читав. с(_)

Вернуться в «Smart - Электрооборудование и электроника»