Пригон Смарта з Європи

Помогаем друг-другу сделать не легкий выбор, делимся отзывами и впечатлениями об автомобилях.

Модераторы: Sergey_KIEB, Klassic, Sava

никнейм
Valdys
Новоприбывший

Автомобиль: Toyota Corolla
Дисконтная Карта: 0

Пригон Смарта з Європи

Сообщение Valdys » 06 янв 2020, 18:14

Привіт.
Хочу пригнати дружині 451 Смарта з ЄС. Хочу сам, досвід пригону є.
Дивлюсь mobile, autoscout, але якось не багато варіантів (бюджет ставлю до 3к євро, від 2007 року). Можливо хто їздив, має досвід пригону Смартів і може поділитися якимись спеціалізованими аутохаусами, або регіонами, куди краще їхати, або має інші поради...
Буду дуже вдячний.

roytan
Новоприбывший

Автомобиль: -
Благодарил (а): 1 раз

Re: Пригон Смарта з Європи

Сообщение roytan » 12 янв 2020, 13:52

Привіт,
я теж думаю пригнати смарт з Європи.
Тому буду вдячний за будь які поради також.
1. Як краще перевірити машину при покупці: відвезти на СТО достатньо?
2. Які документи треба взяти у продавця?
3. Які нюанси з перегоном машини через ЄС ?
і будь які інші поради - буду дуже вдячний!

Zheka622
Smartовод

Автомобиль: Smart fortwo 451 cdi, 2010
Дисконтная Карта: 1

Сообщение Zheka622 » 25 янв 2020, 15:50

Як і в Україні, в європі далеко не всі СТО вміють поводитись із смартами, плюс треба розуміти мову щоб про таке домовитись і з хазяїном, і з СТО. Людина з досвідом експлуатації і ремонту смартів зможе самостійно оцінити стан авто і справжність пробігу. У продавця бажано щоб були всі документи, які підтверджують проведені роботи по машині. Також добре якщо є більш-менш свіжий tuv (техогляд). Продаж машини під кінець техогляду або без нього повинен насторожити (хоча це теж нормально), оскільки можуть бути дефекти, які власнику невигідно виправляти щоб нормально пройти техогляд. Також треба розуміти що пригон машини це не тільки саме авто плюс розмитнення. Це ще дорога до машини, номери, страховка, дорога до України, митний брокер, сертифікат, постановка на облік. Ці додаткові витрати можуть перевалити іноді за 1000 євро!

Valdys
Новоприбывший

Сообщение Valdys » 25 янв 2020, 19:16

Zheka622 писал(а):Як і в Україні, в європі далеко не всі СТО вміють поводитись із смартами, плюс треба розуміти мову щоб про таке домовитись і з хазяїном, і з СТО. Людина з досвідом експлуатації і ремонту смартів зможе самостійно оцінити стан авто і справжність пробігу. У продавця бажано щоб були всі документи, які підтверджують проведені роботи по машині. Також добре якщо є більш-менш свіжий tuv (техогляд). Продаж машини під кінець техогляду або без нього повинен насторожити (хоча це теж нормально), оскільки можуть бути дефекти, які власнику невигідно виправляти щоб нормально пройти техогляд. Також треба розуміти що пригон машини це не тільки саме авто плюс розмитнення. Це ще дорога до машини, номери, страховка, дорога до України, митний брокер, сертифікат, постановка на облік. Ці додаткові витрати можуть перевалити іноді за 1000 євро!

Але навіть ці додаткові витрати дозволяють взяти на 1000-2000 євро дешевше, аніж можна взяти в Україні.

Ну і окрім цього не забуваємо про менший ризик скручення пробігу, кращі дороги і топливо.

Zheka622
Smartовод

Автомобиль: Smart fortwo 451 cdi, 2010
Дисконтная Карта: 1

Сообщение Zheka622 » 25 янв 2020, 22:24

1000-2000 якщо порівнювати низ ринку там і верх тут. Маючи немалий досвід в пригоні смартів собі і знайомим чесно не знаю інколи звідки беруться свіжопригнані смарти на авторіа часто по собівартості, ато й нижче. Пробіги там теж крутять, але як правило салони з низьким рейтингом. Не рекомендую розглядати варіанти, де у продавця мова спілкування стоїть арабська, турецька чи російська. Авторитетні салони і приватні власники німці таким не страждають. Спеціалізовані салони зустрічав, але як правило там авто дорожчі. По регіонам найбільша концентрація в районі берліна, але шукати можна по всій німеччині. Ще важливо мати докази робіт по машині і пов‘язувати це з пробігом. Наприклад іноді краще взяти авто з 90 тис пробігу і новою турбіною і щепленням, ніж аналогічну із 70 тис, але без цих замін. Ну і загалом треба бути готовим трошки попрацювати над машиною, тому що ідеальних машин задешево не буває ні там ні тут

sergii1973
Опытный Smartовод

Автомобиль: smart 0.7 d 451
Благодарил (а): 28 раз

Сообщение sergii1973 » 01 сен 2020, 14:23

а какие проблемы,может тонкости какие есть расскажите подробно, если уже нашел нужную машину в Германии и все подходит и устраивает?
какие документы надо что нужно знать как растамаживать?

Valdys
Новоприбывший

Сообщение Valdys » 01 сен 2020, 21:08

sergii1973 писал(а):а какие проблемы,может тонкости какие есть расскажите подробно, если уже нашел нужную машину в Германии и все подходит и устраивает?

Сама реальна тонкость, виїхати за нею в Німеччину. Краще легально, щоб поліцаї не поставили депор років на декілька.

Який регіон? Хто і як продає?

Плюс, не дуже надійтесь, що авто Вас там буде чекати.

Valdys
Новоприбывший

Сообщение Valdys » 01 сен 2020, 21:08

Я доречі пригнав з Німеччини у березні ще

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED
Благодарил (а): 91 раз

Сообщение Sergey_KIEB » 01 сен 2020, 22:28

sergii1973 писал(а):а какие проблемы,может тонкости какие есть расскажите подробно, если уже нашел нужную машину в Германии и все подходит и устраивает?

Основная проблема сейчас это выехать и въехать. В связи в пандемией.
050 52 две шестёрки три восьмёрки

Valdys
Новоприбывший

Сообщение Valdys » 21 окт 2020, 12:47

@Makc2323

чомусь пропало Ваше повідомлення. так, смарт пригнав, ще у березні.

Вернуться в «Smart - Выбор автомобиля, сравнение и отзывы»