Интерфейс стеклоподъемников Smart Fortwo

Форум посвящен темам всего, что связано с электроникой и связанным оборудованием.

Модераторы: Sergey_KIEB, Klassic, Sava

никнейм
igorewa
Новоприбывший

Автомобиль: Smart ForTwo 2013

Контактная информация:

Интерфейс стеклоподъемников Smart Fortwo

Сообщение igorewa » 02 ноя 2016, 16:13

После установки http://forum.smartclub.org.ua/viewtopic.php?f=62&t=3713 автосигнализации сразу установил доводчик стекол подключив его к функции комфорт. Стекла подымаются поочередно при постановке на охрану с брелка сигнализации, при закрытии автомобиля штатным ключом или 3й кнопкой на пульте сигнализации.
Доводчик выбрал фирмы Sheriff из-за соотношения цена / качество, а именно Sheriff PWM-102
Изображение
Подключается он довольно просто:
Питание 12V.
+ На зажигание
4 провода в разрыв проводов идущие на двигатели стеклоподъемников. Штатный блок управления стеклоподъемниками находится возле блока SAM.
Изображение
Желтый провод водительская дверь, Белый с Ч. полосой — дверь пассажира. Управляется минусом.
Изображение
Штатная система устроена таким образом что стеклоподъемники работают только с включенным зажиганием, по этому нужно перенаправить питание на двигатели на постоянный + через предохранитель. Можно использовать штатный, который подключается в sam сбоку в место для доустановки предохранителей.
Изображение

critiko
НовичОк

Автомобиль: Smart City 0.8cdi(2002)
Дисконтная Карта: 1
Благодарил (а): 2 раза

Re: Интерфейс стеклоподъемников Smart Fortwo

Сообщение critiko » 17 июл 2019, 20:22

Доброго дня. Чи могли б допомогти в питанні встановлення доводчика на смарт 450 ? Є питання, на які не знаю відповіді

beekeeper
Smartовод

Автомобиль: Smart Fortwo 0.7 (2003)
Благодарил (а): 17 раз

Сообщение beekeeper » 18 июл 2019, 19:44

critiko писал(а):Доброго дня. Чи могли б допомогти в питанні встановлення доводчика на смарт 450 ? Є питання, на які не знаю відповіді

вот здесь у Сергея всё подробно и грамотно расписано www.drive2.ru/l/480374157347913814/ и здесь www.drive2.ru/l/10455125/
себе подключал так же, всё работает отлично.

critiko
НовичОк

Сообщение critiko » 20 июл 2019, 15:09

Дякую. Подивився. Декілька питать таки відпало

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Автомобиль: SmartFortwo CDI (два451 и 450)
Благодарил (а): 89 раз

Сообщение Sergey_KIEB » 21 июл 2019, 18:10

critiko писал(а):Дякую. Подивився. Декілька питать таки відпало

Задавайте те, что не отпали.)
050 52 две шестёрки три восьмёрки

booch
Smartовод

Автомобиль: Smart Fortwo 0.8cdi & 0.6
Благодарил (а): 47 раз

Сообщение booch » 22 июл 2019, 08:57

а вот тут еще лучше для 451 кузова описано
Есть хорошие машины, очень хорошие машины и немецкие авто.
Есть хорошие немецкие а/м, очень хорошие немецкие а/м и Мерседесы.
Есть красивые МБ, очень красивые МБ и МБ купе.
Есть МБ купе и они все самые красивые!

critiko
НовичОк

Сообщение critiko » 29 июл 2019, 20:18

Sergey_KIEB писал(а):
critiko писал(а):Дякую. Подивився. Декілька питать таки відпало

Задавайте те, что не отпали.)

Сергію, я дуже багато до Вас питань би мав. Я десь як з пів року приєднався до рядів смартоводів, і є деякі неясності по смарчіку) Може потім створю тему, де б описав все що мене цікавить. З питань які не відпали, це те, що в інстукції з доводчика вікон який я купив, є один провід, який означений як - Top window(-20s trigger). Не зовсім розумію що з ним робити. Щоб картину доповнити, опишу провода які ще є. Це вісім силових, два живлення, ACC ON, LOCK(Positive trigger), LOCK(negatie trigger). З LOCK я так зрозумів, що в залежності від того, чи до плюса чи до мінуса центрального замка буде підключатись цей управляючий сигнал, треба вибрати positive або negative trigger. Але що з тим проводом може бути ?

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Сообщение Sergey_KIEB » 30 июл 2019, 00:21

Top window(-20s trigger), это провод на котором появляется минус на 20сек, в момент закрытия окон, для закрытия электрического люка или крыши(кабрио). В Смарте неприменимо, так как при отсутствии ключа в зажигании люк или крыша обесточены.
Управление командой на закрытие - по positive trigger.

critiko
НовичОк

Сообщение critiko » 10 авг 2019, 18:12

Sergey_KIEB писал(а):Top window(-20s trigger), это провод на котором появляется минус на 20сек, в момент закрытия окон, для закрытия электрического люка или крыши(кабрио). В Смарте неприменимо, так как при отсутствии ключа в зажигании люк или крыша обесточены.
Управление командой на закрытие - по positive trigger.

Пробував сьогодні установити доводчик. Хай йому грець. В результаті - лопнутий пластик дверей, зламана ручка відкривання дверей з середини. А попри те, як працює цей мій доводчик вікон, я так і не розібрався. Підключив живлення на нього, окей. Розібрав перемикач в дверях. Довідався, що там є постійний мінус, плюс який є тільки коли запалювання ввімкнено, і два проводи від мотора. Вверх вних працює просто через зміну полярності. Окей. Взявся за цей доводчик. Два проводи які мають іти врозріз, як в інструкції до нього, не зрозуміло яку функцію виконують. Вони постіно замкнені(перевіряв лампочкою, просто підключивши паралельно доводчик, лампочка завжди світиться). Напруга на ті два проводи не подається. Або щось не працює, або не я щось туплю. Коли подаю на трігер мінус, або плюс, залежить який з них доторкнути, то в блоку починає реле щолкати, через якийсь інтервал. Але що з того. Коло постіно замкнене на проводах.

critiko
НовичОк

Сообщение critiko » 10 авг 2019, 18:25

ах да. І тут якби висновок, маленький. Виходить, що після перемикача, двигун вікон, повністю відключений і від маси, і від плюсу. тобто до нього доводчик має піднести і плюс і мінус ?

critiko
НовичОк

Сообщение critiko » 10 авг 2019, 19:06

Ще трохи пошукав інформацію. На всіх схемах, що знайшов, підрозумівається, що, на на перемикачі, три контакти мають мати постіно масу. Один контакт маса, що піходить від аккумулятор, і два контакти від двигуна, мають бути за замовчуванням замкнені на масу. А перемикач, в залежності від того, куди натиснути, один з мінусів, міняє на плюс. Тоді все розумію. Але я продзвонював, і тільки однин провід мав масу. А чого модуль постійно замкнений, я вже зрозумів. Він має постіно через себе пропускати напругу, щоб працювала кнопка підняти. А коли починає працювати, то він мав би на один з кабелів подати плюс. І тоді маса є(мала б бути) і плюс з модуля, і все працює. Так би мало бути ?

Sergey_KIEB
Smartоголiк

Сообщение Sergey_KIEB » 11 авг 2019, 18:00

critiko писал(а):Ще трохи пошукав інформацію. На всіх схемах, що знайшов, підрозумівається, що, на на перемикачі, три контакти мають мати постіно масу. Один контакт маса, що піходить від аккумулятор, і два контакти від двигуна, мають бути за замовчуванням замкнені на масу. А перемикач, в залежності від того, куди натиснути, один з мінусів, міняє на плюс. Тоді все розумію. Але я продзвонював, і тільки однин провід мав масу. А чого модуль постійно замкнений, я вже зрозумів. Він має постіно через себе пропускати напругу, щоб працювала кнопка підняти. А коли починає працювати, то він мав би на один з кабелів подати плюс. І тоді маса є(мала б бути) і плюс з модуля, і все працює. Так би мало бути ?

Да, так. По этому важно не перепутать местами провода которые подключаются в разрез штатного провода на моторчик, так как только на одном из них появляется плюс для работы доводчика. В инструкции должно быть указано какой по цвету в сторону моторчика, а какой в сторону кнопки.
А по поводу наломаных деталей двери, я всегда говорил : не знаешь как устроено - нех лезть.

critiko
НовичОк

Сообщение critiko » 12 авг 2019, 06:20

Sergey_KIEB писал(а):
critiko писал(а):Ще трохи пошукав інформацію. На всіх схемах, що знайшов, підрозумівається, що, на на перемикачі, три контакти мають мати постіно масу. Один контакт маса, що піходить від аккумулятор, і два контакти від двигуна, мають бути за замовчуванням замкнені на масу. А перемикач, в залежності від того, куди натиснути, один з мінусів, міняє на плюс. Тоді все розумію. Але я продзвонював, і тільки однин провід мав масу. А чого модуль постійно замкнений, я вже зрозумів. Він має постіно через себе пропускати напругу, щоб працювала кнопка підняти. А коли починає працювати, то він мав би на один з кабелів подати плюс. І тоді маса є(мала б бути) і плюс з модуля, і все працює. Так би мало бути ?

Да, так. По этому важно не перепутать местами провода которые подключаются в разрез штатного провода на моторчик, так как только на одном из них появляется плюс для работы доводчика. В инструкции должно быть указано какой по цвету в сторону моторчика, а какой в сторону кнопки.
А по поводу наломаных деталей двери, я всегда говорил : не знаешь как устроено - нех лезть.

Я все робив як в інструкції на smartforfix.ru І там згадувалось що пластик дуже хрупкий. І я спеціально на сонці залишив, щоб пластик нагрівся. Але всеодно не допомогло. Коли натиснув на панель, по центрі зявилась тріщина до середини. Обідно. Хоча б тому що кольору такого не знайду.

Вернуться в «Smart - Электрооборудование и электроника»