Автосканер ELM 327

Реклама товаров и услуг, коммерческие предложения от организаций и частных лиц.
В этот раздел попадают все объявления о коммерческой продаже товаров.

Модераторы: Sergey_KIEB, Sava

Правила форума
Уважаемые продавцы! Убедительная просьба, ознакомьтесь с этими простыми правилами, во избежании недоразумений и обид.
Данный раздел создан для организаций и продавцов желающих бесплатно рекламировать товары и услуги. Подобные объявления далее называются "коммерческий".
Размещение коммерческих объявлений в общих разделах (Автопродажа, Шины и Диски и т.п.) возможно ТОЛЬКО при одобрении администрации.

Итак, правила данного раздела:
1. Один продавец - одна тема. Разрешается одно исключение - если Вы продаете запчасти, аксессуары и автомобили - разрешается дополнительно создать отдельную тему ТОЛЬКО для автомобилей. Но не более того.
2. Запрещается АП-ать (поднимать) темы посредством комментариев, чаще одного раза в семь дней. Исключение - новый товар, если это не будет явным АП-ом (на усмотрение модератора).
3. Объявления должны соответствовать ВСЕМ требованиям основных правил форума.
4. В теме должны быть указаны все параметры товара или условия услуги, цена, фото и контактные данные.

Модераторы раздела имеют полное право удалить сообщение несоответствующее правилам и в случае многократных нарушений, заблокировать учетную запись автора.
Уважайте время и права модераторов, покупателей и других продавцов.

Хороших продаж!
никнейм
Cartex
НовичОк

Сообщения: 45
Зарегистрирован: 23 окт 2016, 12:12
Автомобиль: Smart City 0.8cdi (2000)
Имя: Vitalik
Откуда: Киев

Автосканер ELM 327

Сообщение Cartex » 03 мар 2018, 13:21

Изображение

Автосканер ELM 327 являється номером один в топі моїх автомобільних ґаджетів. В мене глючив датчик температури двигуна і я неодноразово звертався на СТО, щоб скинули чек. Потім випадково побачив відеоогляд цього пристрою.

Переваги автосканера це економія грошей на діагностику на СТО і ви будете завжди знати що з вашим авто.


Що він може?
Перечитавши і передивившись велику кількість інформації про автосканер, я можу сказати що він здатен на багато. Від показу реального “пробєгу” автомобіля, до підключення додаткових фішок яких не має в комплектації вашого авто (підсвітка панелі приборів, показ статистики їзди та ін.). Але для використання цих функцій потрібно використовувати додаткове програмне забезпечення.

Пробіжимося по стандартних функціях.
проведення діагностики авто.
виявлення несправностей та видалення їх з пам’яті комп’ютера (скидує чеки, які горять).
використання автосканера у ролі бортового комп’ютера. Всі дані вашого автомобіля будуть відображатися на екрані вашого телефону (середнє використання пального на 100 км, середня швидкість і т.д.)
відображення показників тахометра та спідометра.
автосканер показує температуру двигуна та рідин автомобіля.


До яких авто підходить?
Підходить до автомобілів зі стандартом OBD-2 (16-контактний вхід). Цей стандарт впровадився спочатку на американських автомобілях з 1995 року, а потім вже на європейських (бензинові з 2000 року, дизельні з 2003 року).

Як його підключити?
Перш за все потрібен телефон чи планшет з операційною системою Android. На нього потрібно інсталювати програму для роботи з вашим адаптором. Їх існує багато але найбільш функціональна Torque_pro. Вона платна в Плей Маркеті (2$), але її безкоштовно можна скачати з інтернету (я завантажував по цьому посиланню http://android-all-free.ru/soft/563-torque-rus-android.html).
Наступний крок встановити адаптер в ройз’єм і включити “зажиганіє”. Підключитись до адаптера через bluetooth телефону, ввівши пін-код 1234. Потім заходимо в програму Torque_pro. Іноді потрібно зайти в настройки і в настройках bloetooth підключення обрати OBD адаптер, а іноді підключається автоматично. Почекати щоб автосканер підключився до комп’ютера вашого авто, сигналом для цього буде іконка автомобіля.

Можливо комусь потрібно купити автосканер, це не для реклами, а перевірене місце де я брав http://www.automida.com.ua/?product=avtoskaner-elm327-2-1-obd-2

Вернуться в «Smart - Коммерция»