Smart Center. Львів, вул Кукурудзяна. (За Епіцентром на Липинського)

Делимся мнениями и впечатлениями об СТО где обслуживаем наши машинки, а так же о магазинах.
Размещение тем только о тех СТО и магазинах, где проводились какие-либо работы по автомобилю или совершались покупки.

Модераторы: Max Dieand, Sava

Правила форума
Если Вам есть о ком написать, но нет соответствующей темы, создайте ее самостоятельно, предварительно прочитав правила данного раздела:
- Во избежании набивание рейтингов недобросовестными людьми, пользователи в статусе "Новый пользователь" может размещать комментарии и темы только после одобрения модераторами.
- Убедительная просьба! Разделять отзывы по разным СТО, в разные темы. Если Вы желаете отблагодарить мастеров которые исправили ошибки других мастеров, не поленитесь оставить отзыв для обоих СТО. Это поможет нашим одноклубникам лучше понимать кто есть кто.
- Оставляйте свой голос в сопровождении с комментарием. Комментарии должны быть содержательными, конкретными и основанные на личном опыте.
- Суть проблемы, если такова есть, должна быть четко описана, понятным для всех языком.
- Оставляя позитивный или негативный отзыв, в заголовке сообщения укажите: "Хорошо" или "Плохо".
- Рекламные сообщения строго запрещены.
Модератор имеет право вынести предупреждение или даже забанить пользователя за размещение рекламных объявлений или попытки поднять/опустить рейтинг организации бесполезными комментариям типа "Я слышал, что там...", "Мне кажется это...", "А у пети на 1200 километре..." и т.п.
- Споры и обсуждения в данной ветке запрещены и будут караться. Если Вы с чем-то не согласны, обсудите вопрос в личном порядке.
- Переход на личности будет строго караться!
- Запрещено размещать ссылки на сайты организаций т.к. эта тема не для набивания рейтингов сайтам, а для адекватной оценки одноклубников.
- ВНИМАНИЕ! Сравнение цен допускается только при условии, когда сравниваются две одинаковых единицы или норма-часы. Сравнение типа "тут дорого, там дешевле" будут удалены. К примеру, если вы сравниваете стоимость фильтра, то стоит учитывать: 1. Наличие фильтра на складе, 2. Марку производителя - от этих факторов цена может колебаться в пределах 50%. Сравнение оригинальных и лицензионных запчастей не допускается!
- При большом количестве негативных отзывов или неадекватном поведения предоставившего некачественные товары или услуги, персона или организация попадает в черный список клуба.
Уважайте одноклубников!
никнейм
romak
Новоприбывший

Автомобиль: Smart City (450) 0.6 (1999)
Дисконтная Карта: 0

Smart Center. Львів, вул Кукурудзяна. (За Епіцентром на Липинського)

Сообщение romak » 12 апр 2017, 14:14

Якщо коротко, то Smart Center (на вул. Кукурудзяній) - шарашкіна контора. В хлопців стоїть одна мета - побільше заробити.

Купив я смартик і через пару днів затрусило мотор (так, що аж в сидіння віддавало). І звучок був не такий як відразу. Знайомі послухали, кажуть: "світить" кап. ремонт. Шукав я СТО два дні. Перечитав тонну відгуків і вирішив віддати авто в Smart Center (на вул. Кукурудзяній).
Авто прийняли. На слух підтвердили, що пробоема з клапаном, а детальніше пообіцяли розказати після розборки мотора. Згідний, механік не рентген :).

Я ще не звстиг добре вивчити своє авто, тому попросив хлопців діяти по такій схемі: я оплачую їм відразу розборку і зборку ходової, КПП і двигуна з усім навісним в будь-якому випадку. А вони мені після розборки надішлють список робіт і деталей, які на їхню думку уже пора замінити і суму для кожно пункта. Бо може я й не захочу вкладати в авто, якщо там багато проблем. Але за роботу я в будь-якому випадку плачу, навіть якщо заберу розібране авто не евакуаторі. Я два рази перепитав чи це можливо і мене запевнили, що проблем немає і в них Viber круглосуточно працює. І пообіцяли на наступний день почати, так як мій підйомник уже сьогодні має звільнитися.

Із дрібниць: попросив поремонтувати зовнішню і внутрішню ручки на правій дверці (заміна тросіків) і пневмо-поршні задньої дверки (бо не зручно тримати головою).

Зауважте, я не люблю тратити чужий час, тому всі мої розмови, як правило, короткі (20-30 сек). А у всіх випадках я пишу в чат (в даному випадку в Viber). Людина звільниться і спокійно відпише.

А тепер [цензура] проблеми:
- Через 4 дні я сам написав у Viber і запитав як ідуть справи і чи не забули повідомити, що почали ремонт. Бо ж Олександр сам обіцяв подзвонити як почнуть ремонт. Сказали, що в них форс-мажор і вони все ще не можуть здати ту машину, що на моєму підйомнику. Що там якесь старе корито і проблема з деталями. А я то запам'ятав, це було Рено Кенго десь так року 2008. В Кенго проблема з деталями ? Ну ладно. Припустим, що там дійсно щось екзотичне поламалося. "Лобом об землю били", що завтра до вечора мій мотор буде розібраний.
- Через 4 дні мені подзвонив Олександр і усно продиктував що потрібно замінити. Без цін і без фото. Що ж робити ? Попросився хоч приїхати і подивитися як то все виглядає. Ввечері я уже був в них в гаражі. Мотор висів прямо на смарті. Весь в болоті і в маслі. І мені сказали, що його знімати не будуть, так як технологія переборки передбачає тільки часткове опускання прямо на машині. Звичайно, що мити його також ніхто не збирався. Я запитав, чи не забули вони, що ще дверні ручки треба поремонтувати ? Сказали, що тросіки завтра мають прийти. Хоч саму дверку ніхто ще не розбирав. А може там і не тросік ? А може просто злетів тросік ?
- На насткпний день я запитав чи не можуть вони мені уже нарешті скинути список деталей і цін, як домовлялися. Олександр сказав, що в нього багато роботи і зробить пізніше.
- На наступний Олександр написав мені в Вайбері. Все готово: запчастини - 555$, робота по двигуну - 120$, робота по ходовій - 40$. Машину можна забрати завтра. Емм. А де список деталей ? Де ціни ? Ні, якщо дійсно все зробили, що я казав за 750$, то це не погано. Все ж, попросив розписати хоч трохи, а то звідки та сума взялася ? Прийшло фото із списком, накиданим від руки:
- Вкладиші шатунні - 30$
- Прокладка головки - 32$
- Сальніки клапанів - 3$
- Комплект ГРМ - 118$
- Фільтр масляний - 5$
- Фільтр повітряний - 9$
- Кільця поршневі - 53$
- Дроти заралення - 46$
- Свічі запалення - 35$
- Масло моторне 10w40 - 28$
- Клапана впускні - 30$
- Клапана випускні - 30$
- Амортизатори задні 2 шт - 80$
- Подушка двигуна центральна - 33$
- Ступиця в зборі 2 шт (передні) - 59$

І так, дверні ручки так і не працюють. Пневмопоршні задньої дверки не замінили (так і тримаю головою). Олександр сказав, що так і не прийшли запчастини і він подзвонить мені як прийдуть. Двигун на холостих сильно труситься (віддає в сидіння). Сказали, що не знають в чому проблема, в них таке вже не раз бувало і воно має само пройти через пару тис. км. Пластик місцями вимазаний, хоч я машину здавав після мойки. Мотор вимазаний, нічого не видно. Важко сказати чи не тече. Турбіна кидає масло, так ніхто її й не перевірив. Інтеркулер включається дуже рідко, хоч на вулиці жара (має працювати постійно).

Якось заїхав по дорозі на естакаду - замітив, що пластикового захисту днища немає. А було ж. Я навіть фото маю. Зчеплення дьоргає (я б сказав б'є). Про форсований розгін можна забути. На протязі двох наступних місяців замінив передні тормозні колодки, антифриз (так як мені залили старий), один тормозний циліндр і тормозну рідину (так як вона була ніби з болотом), акумулятор, сам поставив тросіки і пневмо-поршні задньої дверки. Як так ??? Я ж просив розібрати і сказати, що потрібно замінити. Хлопці напевно не розуміють що таке діагностика перед ремонтом.

Поїздив я пів року. Було три ходки на 120 км (до 3 тис. оборотів), а все інше - по місту (30% часу в пробках і на світофорах). Дзвоню до Олександра, що пора масло міняти. Уже є 10 тис. км. А він каже, що такий зайнятий, що тиждень, а то й два не получиться. Пообіцяв передзвонити як буде час.
Я сам через два тижні знову дзвоню і знову у нього все на місяць вперед розписано. А як же обіцянка ?
Впринципі я міг де завгодно замінити масло, але ж не можна, бо тоді їхня гарантія на 50 тис. пробігу пропаде.
Я ще пару разів дзвонив і отримував всілякі відмазки і обіцянки. Один раз він запитав чи є жалоби на мотор. Я сказав, що конкретно на мотор немає. І він сказав їздити ще 10 тис. км, а тоді замінимо масло. Дзвонив ще раз на 20 тисячах. Так і по цей день чекаю своєї черги. Пробіг уже 23 тис. км.

Наданий момент передня ступиця скрипить (А ступиці ж нові поставили. За пів року зносилися ?). І в мотора такі ж симптоми як були на самому початку. Надіюся, що не клапан. Недавно мене один кадр стукнув в бік. Так вискочив задом з парковки без включеної аварійки, що не замітив мене, бідолага. Повезу скоро на інший сервіс. Заодно розпитаю як їм результати роботи шарашкіної контори під назвою Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна). І відпишу сюди.

Я маю скріншоти всіх переписок. І викладу сюди, якщо вдруг ці горе-майстри будуть казати, що це видумана історія від конкурентів.
Думайте, приймайте рішення :). І пам'ятайте, в них одна мета - здерти побільше бабла, а не вирішити якісно проблему.

romak
Новоприбывший

Re: Smart Center. Львів, вул Кукурудзяна. (За Епіцентром на Липинського)

Сообщение romak » 10 май 2017, 16:03

Вдалося полікувати свого смартика самому. Там все на стільки просте, що може й школьнік розібратися )

І биття зчеплення (і навіть тряска мотора на холостих) вирішилося заміною клапана вентиляції картерних газів (а не через 2 тис. км, після притирки "чогось-там", як мені обіцяли в Smart Center). Старий клапан розпиляв і офігів: резини немає взагалі. Вона тупо зітліла і розсипалася. Щоб таке трапилося - треба наїздити десь 300 тис. км. Ціна питання - 280 грн. Як "мега професіонали" з Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна) не додумалися разом з переборкою мотора замінити клапан я не розумію. У всіх книжках по смартах написано, що клапани вентиляції на смартах - розхідний матеріал і його настійно рекомендують міняти кожні 50 тис. км.

Також почистив дроссельну заслонку (це робиться дуже швидко, якщо робити вчасно). В мене ж ситуація була жахлива - заслонка не закривалася на 15-20 градусів і бруду було стільки, що за 20 тис, км після переборки мотора аж ніяк не могло назбиратися. Бензин беру завжди самий найкращий (З таким малим розходом топлива, як в смарта, можна собі дозволити). Признаюся чесно: верхній слой бруду знімав ножом. До блиску дочищав рідиною для карбюраторів. Важливий момент: після чистки потрібно повернути ключ запалювання в першу позицію і натиснути до уропу педаль газу для адаптації крайнього положення заслонки. Якщо цього не зробити і завести авто - буде сильно відчутно як плавають обороти.

Пневмопоршні задньої дверки купив в одного чоловіка за 60 грн. (Він взяв пачку китайських на ali-express і розпродував по ненадобності).

romak
Новоприбывший

Сообщение romak » 15 май 2017, 01:55

Вчора замінив масло на 5w40. Чому я понизив густину в два рази ? Тому, що продавець жахнувся, коли я попросив 10w40 для смарта і сказав, що майстрам, які після переборки малолітражного двигуна ллють масло густиною 10, треба повідривати руки. А ще казав, що таке масло розраховане максимум на 7-8 тис км. Не розумію, чому Олександр з Smart Center сказав їздити до 20 тис без заміни.

Мотор працює набагато тихіше. Важко описати звук словами. Ну якось так: не гримить, а шипить чи шелестить. Тепер чую більше шум від шин, а не від мотора. Інтеркулер почав працювати ще після заміни клапана, а після заміни масла - взагалі стабільно включається та інколи крутиться 20-30 сек після того, як заглушив двигун. Появилася більша тяга.

Хотів подивитися якої марки масляний фільтр поставили після переборки. Дістав, відмив і надписів не знайшов :) . Не знаю який тут висновок зробити. Принаймні я купив за тих самих 5$ фільтр, так там чітко вибита марка і короткі характеристики (пару цифр).

Це останній коментар, який я пишу про Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна) і його керівника - Олександра. Думайте, приймайте рішення і бережіть своїх смартиків, бо це й справді чудове і витривале авто :)

romak
Новоприбывший

Сообщение romak » 26 май 2017, 02:21

Не втримався, шоб не розказати як міняв свічки запалювання на своєму смарті.

Отже, в Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна) в мій смарт вкрутили шість свічок BOSH FR6KDC (+53), за які взяли з мене 35$. Я сьогодні вкрутив шість свічок DENSO K20TXR 5063 вартістю 30$.
Получається, що я сам поставив японські свічки на 5$ дешевше, ніж поставив Олександр (з Smart Center) - російські свічки.

На нашому ринку за 6 свічок BOSH FR6KDC (+53) просять не більше 15$. Ви й самі можете це перевірити. Це суцільний лохотрон. Я б їм не тільки автомобіль, а й велосипед не довірив би ремонтувати.

romak
Новоприбывший

Сообщение romak » 27 июн 2017, 18:34

Вчора робив зачистку предніх коліс. В Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна) мені "пришили" заміну ступиць за 59 $. Але, я побачив завсім інше: ступичні (металеві) ковпачки зігнуті по всьому контуру. Тобто, їх хтось намагався вибити зубилом. Але всі пропозиції ступиць в інтернеті (навіть самі дешеві) ідуть з новими ковпачками. Внутрішня втулка лівої ступиці прикипіла до вісі на стільки, що я її пів дня відмочував wd-40 і підважував тонким зубилом. Да, підшипники нові. Отже, що я отримав ? Халтурну заміну підгипників за 59$ (коли самі підшипники німецького виробництва - максимум по 3$)
Я кожен раз приходжу в шок, коли розбираю щось в смарті після цих "недоробків".

SmartDriver
Опытный Smartовод

Автомобиль: В активном поиске
Благодарил (а): 29 раз

Сообщение SmartDriver » 28 июн 2017, 01:35

romak писал(а):Вчора робив зачистку предніх коліс. В Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна) мені "пришили" заміну ступиць за 59 $. Але, я побачив завсім інше: ступичні (металеві) ковпачки зігнуті по всьому контуру. Тобто, їх хтось намагався вибити зубилом. Але всі пропозиції ступиць в інтернеті (навіть самі дешеві) ідуть з новими ковпачками. Внутрішня втулка лівої ступиці прикипіла до вісі на стільки, що я її пів дня відмочував wd-40 і підважував тонким зубилом. Да, підшипники нові. Отже, що я отримав ? Халтурну заміну підгипників за 59$ (коли самі підшипники німецького виробництва - максимум по 3$)

Нещодавно міняв підшипник ступиці, ціни були від 1200 до 1600 грн. Той, що я вибрав був без ковпачка.

Коли я був у Львові, несподіванно померла помпа. Міняв у Smart Centr, СТО залишило лише приемні враження.

Tommy
НовичОк

Автомобиль: Smart Roadster
Благодарил (а): 10 раз

Сообщение Tommy » 28 июн 2017, 08:14

Дуже спiвчуваю Вам, пане romak! Не розумiю, як взагалi можна було зв'язуватися з такими пройдисвітами. До того ж Ви самi можете, як я зрозумiв, ремонтувати свою автiвку. Не все, звичайно, але ж принаймнi половину роботи могли б зробити. Невже ж вiдразу не було зрозумiло з ким Ви зв'язалися? Можливо краще й дешевше було б зробити навiть в iншому мiстi, якщо у Львовi нiкого не знайшли.
Якщо дозволите, дам Вам пораду на майбутн'є - запчастини розшукуйте i купуйте самотужки, завжди! Чому? - гадаю, зрозумiло.
Кривыми должны быть извилины...

Sergey_KIEB
Почетный Smartовод

Автомобиль: SmartFortwo CDI (450 и 451)
Благодарил (а): 93 раза

Сообщение Sergey_KIEB » 29 июн 2017, 00:05

Видимо Александр где-то сильно "наступил на хвост" Роману, который теперь никак не успокоится поливать всеми возможными помоями Сто Александра, хотя обещал успокоится ещё два поста назад. Даже тему отдельную создал для своих пречитаний.
За те деньги, что попросили, бОльшего сервиса не ждите. Выбирайте тсчательно сто....
Понравилось как то раз объявление на стене одного Сто:

Мы делаем:
1 Быстро
2 Качественно
3 Не дорого
Выбрать можно любых два пункта...
050 52 две шестёрки три восьмёрки

romak
Новоприбывший

Сообщение romak » 30 июн 2017, 12:27

Tommy писал(а):Дуже спiвчуваю Вам, пане romak! Не розумiю, як взагалi можна було зв'язуватися з такими пройдисвітами. До того ж Ви самi можете, як я зрозумiв, ремонтувати свою автiвку. Не все, звичайно, але ж принаймнi половину роботи могли б зробити. Невже ж вiдразу не було зрозумiло з ким Ви зв'язалися? Можливо краще й дешевше було б зробити навiть в iншому мiстi, якщо у Львовi нiкого не знайшли.
Якщо дозволите, дам Вам пораду на майбутн'є - запчастини розшукуйте i купуйте самотужки, завжди! Чому? - гадаю, зрозумiло.

Відразу не зрозумів з ким маю справу. Перший раз до них звернувся. Для того й попросив в них спочатку озвучити список деталей і суму ремонту, щоб я міг подумати чи варто той ремонт взагалі робити чи продати по запчастинах.
В Львові всього два Smart-сервіси і то - гаражні. Вони ж не дають ніяких чеків і не оформляються актів прийому-передачі авто. А власник Smart Center на вул Кукурудзяна колись працював на тому другому сервісі, що з протилежного кінця Львова (в сторону Ашану). Він розказував, що відділився від них, бо там бариги і ЛОмайстри. Але більш правдиво виглядало б, що це його звідти виперли, як "самого найчеснішого професіонала".

Я авто почав недавно сам ремонтувати. До того користувався принципом: кожен має робити свою справу. Але нещодавно зрозумів, що по часу і по якості краще зробити все самому. А воно ще й дешевше получилося.

romak
Новоприбывший

Сообщение romak » 30 июн 2017, 12:37

Sergey_KIEB писал(а):Мы делаем:
1 Быстро
2 Качественно
3 Не дорого

Цей список взагалі не умісний, так я попросив спочатку називати ціни якісного ремонту. А вони прийняли рішення без моєї згоди зробити халтурний ремонт і виставити мені кінцеву ціну.

Sergey_KIEB писал(а):Видимо Александр где-то сильно "наступил на хвост" Роману

Тобто, те все, що я описав, то є нормально ? Цього мало, щоб сказати, що вони мені "наступили на хвіст" ?

romak
Новоприбывший

Сообщение romak » 30 июн 2017, 12:52

SmartDriver писал(а):
romak писал(а):Вчора робив зачистку предніх коліс. В Smart Center (Львів вул. Кукурудзяна) мені "пришили" заміну ступиць за 59 $. Але, я побачив завсім інше: ступичні (металеві) ковпачки зігнуті по всьому контуру. Тобто, їх хтось намагався вибити зубилом. Але всі пропозиції ступиць в інтернеті (навіть самі дешеві) ідуть з новими ковпачками. Внутрішня втулка лівої ступиці прикипіла до вісі на стільки, що я її пів дня відмочував wd-40 і підважував тонким зубилом. Да, підшипники нові. Отже, що я отримав ? Халтурну заміну підгипників за 59$ (коли самі підшипники німецького виробництва - максимум по 3$)

Нещодавно міняв підшипник ступиці, ціни були від 1200 до 1600 грн. Той, що я вибрав був без ковпачка.

Коли я був у Львові, несподіванно померла помпа. Міняв у Smart Centr, СТО залишило лише приемні враження.

Ну нехай я з ковпачками помилився. Але явно не хотів самі дєшманські ступиці. І внутрішня втулка не могла за пів року на мертво приржавіти до вісі. Я зняв ступицю, а втулка лишилася на вісі. Я її відмочував годину wd-40, тільки тоді зубилом змістив на 1 мм. Потім ще годину заливав wd-40 в той проміжок, що утворився.І так по 1 мм пів дня її розробляв. А захист ступиці (в формі бляшаної тарілки) вивернули молотком в інший бік. А знаєте навіщо його вивернули ? Тому що без нього набагото легше вставляти ступицю, коли втулка на вісі, а із ступиці точрчить підшипник.

Tusja
Новоприбывший

Автомобиль: smart

Сообщение Tusja » 17 июл 2017, 19:04

Sergey_KIEB писал(а):Видимо Александр где-то сильно "наступил на хвост" Роману, который теперь никак не успокоится поливать всеми возможными помоями Сто Александра, хотя обещал успокоится ещё два поста назад. Даже тему отдельную создал для своих пречитаний.
За те деньги, что попросили, бОльшего сервиса не ждите. Выбирайте тсчательно сто....
Понравилось как то раз объявление на стене одного Сто:

Мы делаем:
1 Быстро
2 Качественно
3 Не дорого

Цены для Львова нормальные,по сравнению с ценами в Киеве))
Если открыть тему "СТО смарт у Львові" то там как раз только и рекомендуют СТО Александра, по этому складываеться такое мнение что автор темы или не нашёл общий язык с Александром(хотя мало в это вериться, так как Саша отзывчивый, и всегда поможет, говорю с личного опыта), ну или же автор относиться к категории людей "Сам все знаю, только не летаю"
PS для автора: Львов город маленький;))

Вернуться в «Smart - Отзывы об СТО и магазинах»